Nasza kancelaria świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Chcemy być dla swoich klientów nie tylko doradcą ale przede wszystkim partnerem biznesowym. Naszym celem jest dostarczanie klientom gotowych i skutecznych rozwiązań prawnych. Przeprowadzamy naszych klientów przez skomplikowane procedury prawne, zapewniając optymalne rozwiązania, gwarantujące bezpieczne funkcjonowanie w świecie biznesu.

Szybko zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza jak i częste nowelizacje przepisów prawa wymagają od przedsiębiorców nieustannej adaptacji do nowych warunków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów na bieżąco dostosowujemy świadczoną opiekę prawną do zmieniającego się systemu prawa i rzeczywistości gospodarczej.

Dążymy do tego aby dzięki naszej pracy klienci mogli rozwijać się szybko i bezpiecznie, co pozwoli im na  uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych usług, współpracujemy z doradcami podatkowymi, biurami rachunkowymi, jak również z innymi kancelariami.

Nasi klienci mają bezpośredni kontakt z radcą prawnym lub adwokatem prowadzącym sprawę, co pozwala na bezpośrednie konsultacje, uzyskanie porady prawnej. Dzięki temu klienci uzyskują wiedzę pozwalającą na identyfikację i ocenę ryzyka prawnego związanego z określoną operację biznesową.

Zakres usług naszej kancelarii

Kancelaria adwokacka zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej na terenie Opola oraz okolic. Zdecydować można się na skorzystanie z różnorakiej pomocy, podzielonej na różne obszary działania i kategorie tematyczne.

Adwokat Opole zajmuje się prowadzeniem spraw indywidualnych oraz firmowych, więc każda osoba może zdecydować się na skorzystanie z tak fachowych usług prawniczych. Zbierane są w ten sposób dowody, materiały, wzywani świadkowie, a klient zawsze może liczyć na fachowe porady, które pomogą mu zwyciężyć przed sądem w interesującej go sprawie.

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami z:

%

Procent pozytywnie rozpatrzonych spraw

Liczba spraw w ciągu miesiąca

Zadowolonych klientów

Zadowolonych klientów

Adwokat Opole zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego, rodzinnego oraz gospodarczego. W grę wchodzi również reprezentowanie interesów klienta przed sądem, tak aby można było liczyć na jeszcze przychylniejszy wyrok dla klienta. Działania prawne przeprowadzane są bardzo profesjonalnie oraz sprawnie, w ścisłym porozumieniu z klientem, tak aby współpraca pomiędzy kancelarią, a zainteresowaną osobą układała się wzorowo.

Udzielana jest pomoc przy rozwodach, przyznawaniu opieki nad dzieckiem, czy też obronie przed karą więzienia w wyniku podejrzenia popełnienia bardzo poważnego przestępstwa przez klienta.

Nasza kancelaria posiada bardzo szeroki zakres usług dotyczących udzielania porad prawnych oraz reprezentowania klienta w Sądzie.

Kontakt z nami

W przypadku pytań – prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się obok. Nasza kancelaria jest czynna w dni robocze (od poniedziałku do piątku) od 9:00 do 18:00.

2017 – Adwokat Opole – Wszelkie prawa zastrzeżone